Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра

       Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра заснований у березні 2000 року відповідно до Закону України  “Про благодійництво та благодійні організації”, зареєстрований Міністерством юстиції України 20 квітня 2000 року і здійснює свою діяльність Фонду на користь дітей, в ім'я формування в суспільстві принципів гуманізму, добра та милосердя.

       Діяльність Фонду та його програми реалізуються конкретними справами,  проектами та програмами, що підтримують сім'ї, захищають та розвивають дітей за рахунок благодійних, спонсорських  внесків та пожертвувань у вигляді фінансових, матеріальних ресурсів та благодійних послуг від юридичних та фізичних осіб, в тому числі іноземних.

       За 10 років на реалізацію благодійних програм Фондом було залучено та спрямовано коштів, матеріальних цінностей та послуг на суму біля 30 млн. грн.

       Найбільш відомими благодійними заходами Фонду є:

  • організація та проведення щорічного Міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще!" (2001 р. - 2012 р., Україна, АР Крим, Артек),
  • допомога спеціалізованим закладам для дітей з вадами слуху у забезпеченні сурдотехнічною апаратурою для слухово-мовленевої реабілітації;
  • сприяння багатодітним сім”ям у покращенні житлових умов; 
  • підтримка дитячих будинків сімейного типу; 
  • оздоровчо-пізнавальний благодійний круїз “Під вітрилами надії і добра”, що проходив по Дніпру та Чорному морю.