Керівництво


Фото Довженко Валентина Ивановна

Голова Фонду – Довженко Валентина Іванівна

Народилася в м. П’ятихатки Дніпропетровської області. Трудову діяльність розпочала після закінчення Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту на посаді інженера-технолога Полтавського науково-дослідного інституту емальованого хімічного обладнання, згодом старшого інженера, начальника технічного відділу Орджонікідзевського ремонтно-механічного заводу.

З 1981 року займала посаду голови виконкому Орджонікідзевської міської Ради народних депутатів Дніпропетровської області; одна з перших жінок-мерів в Україні.

З 1991 року обіймала посаду заступника голови комісії ЦК Компартії України по роботі серед жінок. У 1992 році створила і очолила спільне українсько-російське підприємство “Калина Лтд.”.

У 1996 році призначена заступником голови Київської обласної державної адміністрації. У 1997-2000 рр. - міністр України у справах сім’ї та молоді,

З 2001 року - голова Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, з лютого 2004 року по лютий 2005 р. - міністр України у справах сім’ї, дітей та молоді. З 1997 по 2004 р. - офіційний представник України в Дитячому Фонді ООН “ЮНІСЕФ”.

Головою Правління Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра обрана з 2000 року, очолює Всеукраїнське політичне об’єднання «Жінки за майбутнє», почесний професор Дніпропетровського хіміко-технологічного університету, доктор філософії в галузі ділового адміністрування, з 2010 року - радник Прем’єр-міністра України.


Голова Наглядової ради Фонду – Табачник Ян Петрович

Голова Наглядової ради Фонду – Табачник Ян Петрович

Народився в Чернівцях. Закінчив Мелітопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю музика та співи. На естраді з 16 років, працював в оркестрах  Астраханської, Тбіліської, Чернівецької та Аджарської філармоній, в 1973-1994 рр. – музичний керівник  ансамблів народної музики «Сурмі» та «Новий день», в 1995-2000 рр. керував Одеським муніципальним театром музики.

Народний артист України, організатор щорічного міжнародного конкурсу акордеоністів «AccoHoliday, народний депутат України 5 та 6 скликань, президент Міжнародного творчого центру, засновник та організатор програми  «Честь маю запросити».

Перейти на Інтернет-сайт Табачника Яна Петровича


Сахненко Інна ВадимівнаВиконавчий директор Фонду – Сахненко Інна Вадимівна

Народилася в Старобешево Донецької  області. Закінчила біологічний факультет Донецького державного університету. Трудову діяльність розпочала працюючи викладачем біології в середній школі Києва, має досвід науково-дослідницької роботи, 13 років державної служби, працюючи на різних посадах в Міністерстві охорони навколишнього природного середовища,  дипломатичній установі України за кордоном та Адміністрації Президента України. Впродовж 1995-2000 р. обіймала посаду адміністративного директора авіакомпанії «АероСвіт».

На громадських засадах виконувала обов’язки радника голови Державного комітету, Міністра у справах сім'ї, дітей та молоді . На посаді виконавчого директора Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра  з травня 2000 року.