Основні програми Фонду

1. “Діти – надія України”

Метою програми  є підтримка творчих та обдарованих дітей, розвиток міжнародного культурного співробітництва в інтересах дітей, сприяння формуванню у підростаючого покоління активної громадської позиції, почуття національної гордості та патріотизму, збереженню традицій свого народу та любові до батьківщини. Головним проектом програми є організація   та проведення в МДЦ «Артек» щорічного Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще !».

2. “Допомога дітям з вадами слуху” 

В Україні  нараховується понад 250 тисяч дітей з проблемами слуху. Для виховання, навчання та  адаптація в суспільстві таким дітям потрібне спеціальне обладнання.   Завдяки світовому досвіду, зусиллям медиків, науковців та виробничників, таке обладнання має постійно модернізуватися та оновлюватися. | Проте забезпечення таким обладнанням тільки за рахунок державних коштів сьогодні є неможливим, саме тому  Фонд на благодійній основі сприяє покращенню матеріальної бази спеціалізованих закладів для дітей з вадами| слуху та мовлення.

3.  “Надію і добро – дітям України”

Відповідно до напрямків статутної діяльності  Фондом надається підтримка  дитячим будинкам сімейного типу, багатодітним родинам, привертається увага місцевих органів виконавчої влади, підприємців, творчої  інтелігенції до вирішення  соціальних проблем незахищених категорій населення. 

4. Всесвітня Дитяча Ліга Націй

Сприяння у створенні, організації роботи, популяризації діяльності  Міжнародної громадської організації «Всесвітня Дитяча Ліга Націй», що заснована представниками 50 країн світу 31 липня 2009 року в Міжнародному дитячому центрі “Артек” під час проведення 8-го Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще!» та зареєстрована Міністерством юстиції України 6 жовтня 2009 року.