3. Учасники

До участі у фестивалі запрошуються організовані групи дітей - національні делегації.

Запрошення на фестиваль надсилаються через дипломатичні представництва України за кордоном та оприлюднюються на офіційному сайті Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра www.hope-good.net та його сторінці в мережі Facebook.

До складу делегації запрошуються діти віком від 12 до 16 років, що пов’язано з програмою фестивалю та умовами перебування в МДЦ «Артек», яким притаманні гарні комунікативні навички та відповідальність.

Бажано, щоб діти володіли мовами фестивалю – українською, російською або англійською.

Організатори створюють умови для спільності інтересів дружелюбних, толерантних та талановитих представників планети, які відгукнулися на запрошення.

Громадяни України, які постійно проживають за кордоном, не можуть входити до складу іноземних делегацій.

Кількісний склад делегації визначають організатори фестивалю залежно від умов організації проведення.

Персональний склад делегації формується країною-учасницею відповідно до програми фестивалю.

Організатори залишають за собою право персонального запрошення учасників відповідно до програми.

Бути учасником Міжнародного дитячого фестивалю “Змінимо світ на краще!” за рахунок організаторів можна тільки один раз! Перебування вдруге можливе тільки за персональним запрошенням Оргкомітету або за власний рахунок, за умови підтвердження організаторами наявності вільних місць у фестивальних таборах.

Національну делегацію очолює 1 дорослий керівник, який має:

· своєчасно надіслати до Оргкомітету реєстраційну форму та забезпечити прибуття делегації згідно з встановленими термінами та вимогами;

· обов’язково володіти однією з робочих мов фестивалю – українською/ російською/англійською;

· мати практичний досвід роботи з дітьми;

· бути обізнаним з програмою фестивалю та вимогами організаторів;

· забезпечувати участь дітей у фестивальних заходах;

· оформити письмову згоду батьків на використання фото та відеоматеріалів на загальнодоступних веб-сайтах та в друкованих та відеоматеріалах фестивалю, письмовий дозвіл купатися в морі та здійснювати туристичні походи в Кримські гори;

· сприяти вихованню дітей, створенню в тимчасовому колективі миролюбних, дружніх відносин, взаємну повагу, незважаючи на національні та релігійні традиції та уподобання;

· пропагувати здоровий спосіб життя;

· виконувати особисто та вимагати від членів делегації дотримування правил та встановленого режиму, що спрямовані на забезпечення безпеки життя та здоров’я учасників.

Збільшення чисельності дорослих керівників обмежено умовами МДЦ «Артек».

Повернутися на головну...