Міжнародний дитячий центр «Артек» презентував програму розвитку на 2016-2017 роки

Міжнародний дитячий центр «Артек» презентував програму розвитку на 2016-2017 роки
02.07.2016
«Артек» – це провідний центр національно-патріотичного виховання дітей, який спрямований на виховання у підростаючого покоління любові до Батьківщини і бажання жити та працювати заради її процвітання. Концепція програми розвитку «Артеку» полягає в унікальній системі виховання майбутньої національної еліти України. Про це заявив Генеральний директор МДЦ «Артек» Сергій Капустін під час презентації програми розвитку центру на 2016-2017 роки. «Артек» – почесна нагорода держави для дитини», – зазначивСергій Капустін.

Програму розвитку на 2016-217 роки представив заступник Генерального директора МДЦ «Артек» з виховної роботи Віктор Книш. Він звернув увагу присутніх на основні принципи роботи центру: «Артек» – це не стіни. Це особливий соціокультурний простір, де в центрі уваги є особистість дитини, яка за допомогою свободи творчості та своїх мрій може усвідомити хто вона та чим хоче займатися у житті».

Серед міжнародних програм виділили фестиваль «Змінимо світ на краще». Це найбільший і найпрестижніший міжнародний дитячий фестиваль у світі, який був заснований в Україні у 2001 році і відбувався на кримській базі МДЦ «Артек», відтепер його мають впровадити в нашому справжньому «Артеку», у Києві. Сам фестиваль має відбутися наступного року, але підготовка розпочнеться вже цьогоріч.

А ось співпраця «Артеку» з кінофестивалем «Молодість» вже почнеться наступного тижня. Артеківці, які забажають представити на суддівський розсуд свої кінороботи (короткометражки, відзняті на телефон), вже 7 липня зустрінуться з фахівцями з кіноіндустрії під час майстер-класу. Крім того, організатори «Молодості» залучать артеківців до роботи в журі та в ролі експертів дитячих фільмів під час роботи фестивалю.

На презентації були присутні голова Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра Валентина Довженко, директор департаменту організації оздоровлення та санаторно-курортного лікування Іван Хохленков, академіки педагогічних наук Віктор Андрущенко, Андрій Гурій та Іван Бех, олімпійські чемпіони Валерій Борзов та Олександр Крикун,Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, представник кінофестивалю «Молодість» Лілія Кравецька, голова Фонду «Україна-3000» Марина Антонова.

Гості мали можливість поспілкуватися з артеківцями та відповісти на їх запитання. Делегацію познайомили з побутовим устроєм центру та різноманітними творчими майстер-класами.

На згадку про зустріч артеківці пов’язали своїм гостям синьо-жовті галстуки.

Євген Бовсуновський

← Повернутися до списку