Колективною колядкою-молитвою за Україну розпочалися новорічні свята в «Артеку»

21.12.2016

Прес-реліз

Колективною колядкою-молитвою за Україну розпочалися новорічні свята в «Артеку»

06 NG2017.JPG

У Міжнародному дитячому центрі «Артек», у Пущі Водиці, стартував великий святковий новорічно-різдвяний марафон. Нині у центрі триває зміна «Україна крізь простір і час», де відпочиває понад 800 дітей з усієї України. 650 із них приїхали із Донецької та Луганської областей. Багато сьогоднішніх артеківців на собі відчули весь жах війни: хтось утратив рідну людину, хтось – друга, а дехто й сам був пораненим.

01 NG2017.JPG

Крім дітей зі сходу України, до Артеку приїхали шість дитячих мистецьких колективів, що представляють різні регіони країни: народний художній колектив України, хореографічний ансамбль "Росинка" з м. Кропивницький, Кіровоградської області, Клуб акробатичного рок-н-ролу "Восторг" з м. Павлоград, Дніпропетровської області, зразковий дитячий фольклорний ансамбль "Криниченька" з м. Іршава, Закарпатської області, зразкова вокально-естрадна студія "Саунтрек" з Одеси, зразковий фольклорний ансамбль "Намисто" із с. Городок Рівненської області та вихованці дитячої художньої школи Херсонської міської ради.

03 NG2017.JPG

З нагоди свята до дітей приїхала давній друг Артеку – голова правління Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра Валентина Довженко. Крім подарунків дітям, вона привезла гарні новини: у 2017 році на базі Міжнародного дитячого центру у Пущі Водиці відбудеться всесвітньо відомий дитячий фестиваль «Змінимо світ на краще». Це найбільший і найпрестижніший міжнародний дитячий фестиваль у світі, який був заснований в Україні у 2001 році і раніше відбувався на кримській базі МДЦ «Артек». Підготовка до фестивалю розпочнеться вже одразу після новорічних свят.

05 NG2017.JPG

Кульмінацією святкового вечора в «Артеку» стало спільне виконання колядки-молитви за Україну. Про мир і щастя для України, склавши перед собою долоні, просили всі разом: і діти, і дорослі.

02 NG2017.JPG

04 NG2017.JPG

Відео заходу можна скачати за посиланнями:


http://dropmefiles.com/zs46U ЧАСТИНА1
http://dropmefiles.com/hFloV ЧАСТИНА2
http://dropmefiles.com/esuvh ЧАСТИНА3
http://dropmefiles.com/YoUgB ЧАСТИНА 4


← Повернутися до списку