Головні події року

Надію і добро - дітям України ! 15 років разом ! Особливі слова сердечної подяки і вдячності (відкрити / завантажити). Надію і добро - дітям України ! 15 років разом ! Особливі слова сердечної подяки і вдячності (відкрити / завантажити). Надію і добро - дітям України ! 15 років разом ! Особливі слова сердечної подяки і вдячності (відкрити / завантажити). Надію і добро - дітям України ! 15 років разом ! Особливі слова сердечної подяки і вдячності (відкрити / завантажити). Надію і добро - дітям України ! 15 років разом ! Особливі слова сердечної подяки і вдячності (відкрити / завантажити). Надію і добро - дітям України ! 15 років разом ! Особливі слова сердечної подяки і вдячності (відкрити / завантажити).


NG2017.jpg
31 декабря

Ночь на дворе, опять мороз крепчает
И звездами устелен небосвод.
И календарь последний лист роняет,
К нам с новым счастьем мчится Новый год.
К нам Новый год спешит на колеснице,
Там три коня волшебных непростых.
Желания любые могут сбыться,
Хоть в Новый год немало будет их.
И отовсюду будут поздравленья,
Здоровья пожеланья, как всегда.
И в каждый дом поселятся везенье,
Но не на день - на долгие года.

Федір Тарасенко

Відкрити відеосторінку подяки і привітання
від Валентини Іванівни Довженко
(оновлено - дивитись відео повністю)
Відкрити відеосторінку подяки і привітання від Валентини Іванівни Довженко (оновлено - дивитись повне відео)

П’ятнадцять років
разом з Фондом небайдужі люди своїми конкретними справами несуть добро та вселяють надію в мирне майбутнє України. Наша багаторічна і багатогранна праця заради дітей та разом з дітьми довела, що
«Ми різні – в цьому наше багатство ! Ми разом – в цьому наша сила !»

Щиро Дякую
всім, хто фінансово, матеріально та організаційно підтримував програми Фонду,
всім, кому притаманне гасло «Роби людям добро і будеш щасливим !»
Особливі слова сердечної подяки і вдячності

Валентина Довженко
Голова Правління


Привітання Фонду Надії і Добра з 15-річним ювілеєм !!!
поздравление


«Ми різні – у цьому наше багатство

Ми разом – у цьому наша сила !»

Відповідно до напрямків своєї діяльності, починаючи з 2000 року Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра організовує та сприяє реалізації соціальних проектів та програм, спрямованих на підтримку талановитих дітей та молоді, а також популяризацію дитячої творчості як в Україні, так і далеко за її межами. Широко відомим проектом став Міжнародний дитячий фестиваль «Змінимо світ на краще !», що проводився у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у період з 2001 по 2013 роки. Приємно зазначити, що цей фестиваль вплинув на подальший розвиток міжнародного дитячого руху, дружба, яка народилася між дітьми та дорослими на українській землі не має часу, меж та кордонів. Послідовники з інших країн світу підтримали нашу ініціативу та щорічно організовують своїми силами міжнародні культурно-мистецькі заходи, запрошуючи на них активістів громадського руху та таланових представників провідних українських дитячих колективів, які були найактивнішими учасниками фестивалю «Змінимо світ на краще !». Щорічно наші діти зустрічаються з друзями, відвідуючи Польщу, Словенію, Білорусь, Азербайджан, Францію та інші країни.

П’ять років тому міжнародними та українськими учасниками фестивалю була створена Асоціація «Барвінок-Франція» (президент Асоціації пані Наталі Діваре, віце-президент Володимир Дольчук). Асоціація організовує традиційні міжнародні заходи культурного обміну між Францією та Україною, спрямовує свою діяльність на те, щоб якомога більше людей у Франції дізналися про культуру та традиції талановитого українського народу. Яскраві мистецькі програми за участю вихованців провідних українських творчих колективів відбуваються в різних містах Франції. Завдяки активній роботі членів Асоціації, склалися сердечні відносини з французькими родинами, які гостинно приймають українських дітей, створюючи умови для концертної діяльності та змістовного відпочинку.

getImage (1).jpg

Найактивнішим учасником щорічних заходів Асоціації як у Франції, та і в Україні, є відомий глядачам різних концертних площадок світу Народний ансамбль танцю України «Барвінок», м.Луганськ, керівник - заслужений працівник освіти України, голова правління Луганського обласного відділення Національної хореографічної спілки України Володимир Дольчук.

У цьому році до культурно-мистецької програми Асоціації вперше приєднався знаний в Україні та за її межами колектив - Дитячий зразковий фольклорний гурт «Намисто», село Городок Рівненського району Рівненської області, керівник – заслужений працівник культури України Тетяна Васечко.

XA_4363.jpg

Ці колективи неодноразово брали участь у масштабних програмах фестивалю «Змінимо світ на краще !» та інших мистецьких проектах Фонду.

Дорогі наші зрузі у різних країнах Європи !

Всі, хто бажає зустрітися з українськими талановитими дітьми у Франції та побувати на їх концертах, радимо звернутися до пані Наталі Діваре, контактний тел. +33616304790. Завдяки високій майстерності та таланту дітей та дорослих, ви отримаєте велике моральне та естетичне задоволення. На вас чекають запальні колоритні національні українські танці та пісні, народні обряди, а також приємне спілкування.

Асоціація «Барвінок-Франція» органiзовує концертні програми у період з 7 по15 лютого у таких містах.:

7 лютого о 20.30, Етампе

8 лютого о 14.00, Етампе

14 лютого о 20.30, Сен-Врен

15 лютого о 17.00, Іттевіль

Сподіваюся, що ті добрі традиції, які роками формувалися на Міжнародному дитячому фестивалі «Змінимо світ на краще !» збережуться на роки, набуваючи яскравих барв та відтінків, сприяючи розвитку талантів, взаємопроникнення культур на основі толерантності та взаєморозуміння.

Бажаю всім миру, здоров’я та добра !

Валентина Довженко

Голова Фонду

О, женщины, так много в этом слове

струится несказанной доброты.

И где-то там, за далью васильковой

сбываются заветные мечты.

О, женщины, не раз в стихах воспеты,

вы оберег надежды и любви,

и для мужчин счастливые рассветы

без вас не зажигаются, увы.

VID

Всем женщинам мужчины дарят нежность,

не день, не два, а долгие года,

чтоб счастье превратилось в бесконечность

и их не покидало никогда.

О, женщины, вы так неотразимы,

совсем не к месту легкой грусти тень,

вы для мужчин желанны и любимы,

«8 Марта» - ваш весенний день.

Поэт Федор Тарасенко, г. Старобельск Луганской области


Cветлый талантливый человек с нелегкой судьбой, который несет миру доброту, любовь и красоту.

Валентина Довженко


навколо безліч людей … скільки їх не злічити … вони по кілька разів проходять повз нас … залишаючи щось позитивне … щось негативне …. усмішку …сльози … просто добрий погляд … добре слово … розуміння … осуд … інколи ти шукаєш у них порятунок … розраду … інколи навпаки – допомагаєш їм сам… інколи вони подарують тобі надію і віру… можливо просто покинуть … або ж навпаки знищать у тобі все … але це ж люди … люди … які супроводжуватимуть тебе завжди … їх мільйони … це ж люди...

Заповіді Матері Терези

1. Так, люди непослідовні, нерозумні й егоїстичні.
І все ж, люби їх!

2. Якщо ти робиш добро, люди звинуватять тебе в потаємній корисливості і себелюбстві.
І все ж, твори добро!

3. Якщо тебе супроводжує успіх, ти наживаєш уявних і справжніх ворогів.
І все ж, добивайся успіху!

4. Добро, зроблене тобою, завтра ж забудуть.
І все ж, твори добро!

5. Щирість і відкритість зроблять тебе уразливим.
І все ж, будь щирим і відкритим!

6. Те, що ти будував роками, може зруйнуватися в одну мить.
І все ж, будуй!

7. Люди потребують допомоги, але вони ж стануть дорікати тобі за неї.
І все ж, допомагай людям!

8. Віддай світу найкраще, що маєш, і натомість одержиш жорстокий удар.
І все ж, віддай світу найкраще, що в тебе є!

Заповіді Матері Терези

МАТИ ТЕРЕЗА ​​(Агнес Гонджа Бояджіу) - 26 серпня 1910, Ускюб, Османська імперія (Скоп'є, Республіка Македонія),
Подвижниця, гуманітарій, католицька місіонерка - засновниця Ордену Місіонерів Милосердя, зарахована до лику блаженних Папою Іоанном Павлом II, отримала звання Блаженна Тереза ​​з Калькутти.
Лауреат Нобелівської премії миру (1979)


Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра на Facebook